Поздравляем всех, поступивших к нам студентов!

количество просмотров: 1917

Шановний студенте
філософського факультету!

Щиро вітаємо Вас з успішним вступом до філософського факультету Одеського національного університету, славетного й відомого закладу України! Наш університет, який носить ім’я видатного вітчизняного вченого, лауреата Нобелевської премії Іллі Ілліча Мечникова, має великі наукові та навчальні надбання. Університет, найстаріший та найвідоміший центр освіти, науки та культури нашого регіону, має й багаті філософські та культурологічні традиції. Тут навчались й працювали авторитетні вчені, найбільш знаним з яких є філософ, культуролог та богослов Георгій Флоровський. Менш ніж 16 років тому, наказом Міністра освіти і науки України, на основі філософського відділення й спеціальності "Філософія"створено філософський факультет університету – перший філософський факультет на півдні та сході України. Для цього були всі підстави: філософські традиції, висококваліфіковані викладачі, добра матеріальна база. У перші роки існування факультету відкрита нова спеціальність - "Культурологія". Створена й працює Рада по захисту докторських й кандидатських дисертацій. Наші студенти здобули 6 дипломів зі 15 можливих на І, ІІ й ІІІ Всеукраїнських олімпіадах студентів-філософів, вибороли 18 дипломів І, ІІ й ІІІ ступенів на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з філософських наук, у тому числі на конкурсах 2012-2016 рр. Завершена побудова системи підготовки фахівців на факультеті – від бакалавра до доктора наук. Ми впевнені, що Ви не тільки продовжите славетні філософські й культурологічні традиції Одеського национального університету, але й примножите їх. Сподіваємося, що роки, проведені на філософському факультеті, будуть найяскравішими у Вашому житті!

Від імені викладачів, студентів  та
співробітників філософського факультету

Декан філософського факультету,
 завідувач кафедрою, доцент О. В. ЧАЙКОВСЬКИЙ

Приветствие декана и список мероприятий для первокурсников

Список поступивших на факультет в 2016 г.

Список поступивших на факультет в 2015 г.