Поздравляем всех, поступивших к нам студентов!

количество просмотров: 422

Шановний студенте
філософського факультету!

Щиро вітаємо Вас з успішним вступом до філософського факультету Одеського національного університету, славетного й відомого закладу України! Наш університет, який носить ім’я видатного вітчизняного вченого, лауреата Нобелевської премії Іллі Ілліча Мечникова, має великі наукові та навчальні надбання. Університет, найстаріший та найвідоміший центр освіти, науки та культури нашого регіону, має й багаті філософські та культурологічні традиції. Тут навчались й працювали авторитетні вчені, найбільш знаним з яких є філософ, культуролог та богослов Георгій Флоровський.

Ми впевнені, що Ви не тільки продовжите славетні філософські й культурологічні традиції Одеського национального університету, але й примножите їх. Сподіваємося, що роки, проведені на філософському факультеті, будуть найяскравішими у Вашому житті!

Від імені викладачів, студентів  та
співробітників філософського факультету

Декан філософського факультету,
доцент О. В. ЧАЙКОВСЬКИЙ

Приветствие декана и список мероприятий для первокурсников

Список поступивших на факультет в 2017 г.

Список поступивших на факультет в 2016 г.

Список поступивших на факультет в 2015 г.